Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Osowa PKP12:16
Biwakowa12:18
Niedziałkowskiego12:19
Barniewicka12:21
Nowa12:22
Sopocka12:23
Jednorożca12:25
Marsa12:26
Owczarnia12:28
Telewizyjna (n/ż)12:33
Ikara12:36
Radiowa (n/ż)12:37
Spadochroniarzy12:38
Port Lotniczy12:40
Terminal - Cargo (n/ż)
 
12:41
0 min.
 
Firoga (n/ż)12:432 min.
 
Szybowcowa12:443 min.
 
Astronautów12:454 min.
 
Agrarna12:465 min.
 
Złota Karczma12:498 min.
 
Potokowa12:5312 min.
 
Kolumba12:5716 min.
 
Warneńska12:5817 min.
 
Piecewska12:5918 min.
 
Kurpińskiego13:0120 min.
 
Wagnera13:0423 min.
 
Płowce13:0726 min.
 
Dworzec Główny13:1332 min.
 
Brama Wyżynna13:1534 min.
 
Zaroślak (n/ż)13:1736 min.
 
Sandomierska13:1938 min.
 
Rejtana13:2140 min.
 
Gościnna13:2342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy