Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP20:56
Biwakowa20:58
Niedziałkowskiego20:59
Barniewicka21:01
Nowa21:02
Sopocka21:03
Jednorożca21:05
Marsa21:06
Owczarnia21:08
Telewizyjna (n/ż)
 
21:13
0 min.
 
Ikara21:163 min.
 
Radiowa (n/ż)21:174 min.
 
Spadochroniarzy21:185 min.
 
Port Lotniczy21:207 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)21:218 min.
 
Firoga (n/ż)21:2310 min.
 
Szybowcowa21:2411 min.
 
Astronautów21:2512 min.
 
Agrarna21:2613 min.
 
Złota Karczma21:2815 min.
 
Potokowa21:3219 min.
 
Kolumba21:3522 min.
 
Warneńska21:3623 min.
 
Piecewska21:3724 min.
 
Kurpińskiego21:3926 min.
 
Wagnera21:4229 min.
 
Płowce21:4532 min.
 
Dworzec Główny21:5037 min.
 
Brama Wyżynna21:5239 min.
 
Zaroślak (n/ż)21:5441 min.
 
Sandomierska21:5643 min.
 
Rejtana21:5744 min.
 
Gościnna21:5946 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy