Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Osowa PKP19:46
Biwakowa19:48
Niedziałkowskiego19:49
Barniewicka19:51
Nowa19:52
Sopocka19:53
Jednorożca19:55
Marsa19:56
Owczarnia19:58
Telewizyjna (n/ż)
 
20:03
0 min.
 
Ikara20:063 min.
 
Radiowa (n/ż)20:074 min.
 
Spadochroniarzy20:085 min.
 
Port Lotniczy20:107 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:118 min.
 
Firoga (n/ż)20:1310 min.
 
Szybowcowa20:1411 min.
 
Astronautów20:1512 min.
 
Agrarna20:1613 min.
 
Złota Karczma20:1815 min.
 
Potokowa20:2219 min.
 
Kolumba20:2522 min.
 
Warneńska20:2623 min.
 
Piecewska20:2724 min.
 
Kurpińskiego20:2926 min.
 
Wagnera20:3229 min.
 
Płowce20:3532 min.
 
Dworzec Główny20:4037 min.
 
Brama Wyżynna20:4239 min.
 
Zaroślak (n/ż)20:4441 min.
 
Sandomierska20:4643 min.
 
Rejtana20:4744 min.
 
Gościnna20:4946 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy