Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Osowa PKP15:43
Biwakowa15:45
Niedziałkowskiego15:46
Barniewicka15:48
Nowa15:49
Sopocka15:50
Jednorożca15:52
Marsa15:53
Owczarnia15:55
Telewizyjna (n/ż)
 
16:00
0 min.
 
Ikara16:033 min.
 
Radiowa (n/ż)16:044 min.
 
BCB Azymutalna16:077 min.
 
Spadochroniarzy16:088 min.
 
Port Lotniczy16:1010 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)16:1111 min.
 
Firoga (n/ż)16:1313 min.
 
Szybowcowa16:1414 min.
 
Astronautów16:1515 min.
 
Agrarna16:1616 min.
 
Złota Karczma16:1818 min.
 
Potokowa16:2222 min.
 
Kolumba16:2626 min.
 
Warneńska16:2727 min.
 
Piecewska16:2828 min.
 
Kurpińskiego16:3030 min.
 
Wagnera16:3333 min.
 
Płowce16:3636 min.
 
Dworzec Główny16:4242 min.
 
Brama Wyżynna16:4545 min.
 
Zaroślak (n/ż)16:4848 min.
 
Sandomierska16:5050 min.
 
Rejtana16:5252 min.
 
Gościnna16:5454 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy