Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP08:16
Biwakowa08:18
Niedziałkowskiego08:19
Barniewicka08:21
Nowa08:22
Sopocka08:23
Jednorożca08:25
Marsa08:26
Owczarnia08:28
Telewizyjna (n/ż)
 
08:33
0 min.
 
Ikara08:363 min.
 
Radiowa (n/ż)08:374 min.
 
Spadochroniarzy08:385 min.
 
Port Lotniczy08:407 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)08:418 min.
 
Firoga (n/ż)08:4310 min.
 
Szybowcowa08:4411 min.
 
Astronautów08:4512 min.
 
Agrarna08:4613 min.
 
Złota Karczma08:4815 min.
 
Potokowa08:5219 min.
 
Kolumba08:5522 min.
 
Warneńska08:5623 min.
 
Piecewska08:5724 min.
 
Kurpińskiego08:5926 min.
 
Wagnera09:0229 min.
 
Płowce09:0532 min.
 
Dworzec Główny09:1340 min.
 
Brama Wyżynna09:1542 min.
 
Zaroślak (n/ż)09:1744 min.
 
Sandomierska09:1946 min.
 
Rejtana09:2047 min.
 
Gościnna09:2249 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy