Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:24
Władysława IV07:25
Na Zaspę07:27
Latarnia Morska07:29
Krasickiego (n/ż)07:32
Brzeźno07:33
PCK07:34
Dworska07:36
al. Hallera (n/ż)
 
07:37
0 min.
 
Czarny Dwór07:381 min.
 
Zaspa - Szpital07:403 min.
 
Leszczyńskich07:414 min.
 
Rzeczypospolitej07:425 min.
 
Pilotów07:447 min.
 
Zaspa SKM07:458 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy