Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Wały Piastowskie14:05
Dworzec Główny14:07
Hucisko14:09
Centrum Hevelianum14:11
Płowce14:13
Focha (n/ż)14:14
Cygańska Góra14:15
Wagnera14:17
Otwarta14:18
Kurpińskiego14:19
Dobrowolskiego14:21
Wileńska14:22
Dobrowolskiego14:23
Piecewska14:24
Warneńska
 
14:26
0 min.
 
Kolumba14:271 min.
 
Brętowo PKM14:282 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:304 min.
 
Potokowa14:326 min.
 
Podkarpacka14:337 min.
 
Niedźwiednik14:359 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy