Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wały Piastowskie11:35
Dworzec Główny11:37
Hucisko11:39
Centrum Hevelianum11:41
Płowce11:43
Focha (n/ż)11:44
Cygańska Góra11:45
Wagnera11:47
Otwarta11:48
Kurpińskiego11:49
Dobrowolskiego11:51
Wileńska11:52
Dobrowolskiego11:53
Piecewska11:54
Warneńska
 
11:56
0 min.
 
Kolumba11:571 min.
 
Brętowo PKM11:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:004 min.
 
Potokowa12:026 min.
 
Podkarpacka12:037 min.
 
Niedźwiednik12:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy