Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Wały Piastowskie06:41
Dworzec Główny06:43
Hucisko06:45
Centrum Hevelianum06:47
Płowce06:49
Focha (n/ż)06:50
Cygańska Góra06:51
Wagnera06:53
Otwarta06:54
Kurpińskiego06:55
Dobrowolskiego06:57
Wileńska06:58
Dobrowolskiego06:59
Piecewska07:00
Warneńska
 
07:02
0 min.
 
Kolumba07:042 min.
 
Brętowo PKM07:053 min.
 
Ogrodowa (n/ż)07:064 min.
 
Potokowa07:086 min.
 
Podkarpacka07:097 min.
 
Niedźwiednik07:108 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy