Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Wały Piastowskie06:01
Dworzec Główny06:03
Hucisko06:05
Centrum Hevelianum06:07
Płowce06:09
Focha (n/ż)06:10
Cygańska Góra06:11
Wagnera06:13
Otwarta06:14
Kurpińskiego06:15
Dobrowolskiego06:17
Wileńska06:18
Dobrowolskiego06:19
Piecewska06:20
Warneńska
 
06:22
0 min.
 
Kolumba06:242 min.
 
Brętowo PKM06:253 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:264 min.
 
Potokowa06:286 min.
 
Podkarpacka06:297 min.
 
Niedźwiednik06:308 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy