Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Wały Piastowskie09:35
Dworzec Główny09:37
Hucisko09:39
Centrum Hevelianum09:41
Płowce09:43
Focha (n/ż)09:44
Cygańska Góra09:45
Wagnera09:47
Otwarta09:48
Kurpińskiego09:49
Dobrowolskiego09:51
Wileńska09:52
Dobrowolskiego09:53
Piecewska09:54
Warneńska
 
09:56
0 min.
 
Kolumba09:571 min.
 
Brętowo PKM09:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:004 min.
 
Potokowa10:026 min.
 
Podkarpacka10:037 min.
 
Niedźwiednik10:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy