Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Dworzec Główny08:37
Hucisko08:39
Centrum Hevelianum08:41
Płowce08:43
Focha (n/ż)08:44
Cygańska Góra08:45
Wagnera08:47
Otwarta08:48
Kurpińskiego08:49
Dobrowolskiego08:51
Wileńska08:52
Dobrowolskiego08:53
Piecewska08:54
Warneńska
 
08:56
0 min.
 
Kolumba08:571 min.
 
Brętowo PKM08:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:004 min.
 
Potokowa09:026 min.
 
Podkarpacka09:037 min.
 
Niedźwiednik09:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy