Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Dworzec Główny05:42
Hucisko05:44
Centrum Hevelianum05:46
Płowce05:47
Focha (n/ż)05:48
Cygańska Góra05:49
Wagnera05:51
Otwarta05:52
Kurpińskiego05:53
Dobrowolskiego05:55
Wileńska05:56
Dobrowolskiego05:57
Piecewska05:58
Warneńska
 
06:00
0 min.
 
Kolumba06:011 min.
 
Brętowo PKM06:022 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:033 min.
 
Potokowa06:055 min.
 
Podkarpacka06:066 min.
 
Niedźwiednik06:088 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy