Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Wały Piastowskie22:22
Dworzec Główny22:24
Hucisko22:26
Centrum Hevelianum22:28
Płowce22:29
Focha (n/ż)22:30
Cygańska Góra22:31
Wagnera22:33
Otwarta22:34
Kurpińskiego22:35
Dobrowolskiego22:37
Wileńska22:38
Dobrowolskiego22:39
Piecewska22:40
Warneńska
 
22:42
0 min.
 
Kolumba22:431 min.
 
Brętowo PKM22:442 min.
 
Ogrodowa (n/ż)22:453 min.
 
Potokowa22:475 min.
 
Podkarpacka22:486 min.
 
Niedźwiednik22:508 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy