Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Wały Piastowskie17:26
Dworzec Główny17:28
Hucisko17:30
Centrum Hevelianum17:32
Płowce17:34
Focha (n/ż)17:35
Cygańska Góra17:36
Wagnera17:38
Otwarta17:39
Kurpińskiego17:40
Dobrowolskiego17:42
Wileńska17:43
Dobrowolskiego17:44
Piecewska17:45
Warneńska
 
17:47
0 min.
 
Kolumba17:492 min.
 
Brętowo PKM17:503 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:514 min.
 
Potokowa17:536 min.
 
Podkarpacka17:547 min.
 
Niedźwiednik17:558 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy