Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wały Piastowskie15:46
Dworzec Główny15:49
Hucisko15:52
Centrum Hevelianum15:54
Płowce15:56
Focha (n/ż)15:57
Cygańska Góra15:58
Wagnera16:00
Otwarta16:01
Kurpińskiego16:02
Dobrowolskiego16:05
Wileńska16:06
Dobrowolskiego16:07
Piecewska16:08
Warneńska
 
16:10
0 min.
 
Kolumba16:122 min.
 
Brętowo PKM16:133 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:144 min.
 
Potokowa16:166 min.
 
Podkarpacka16:177 min.
 
Niedźwiednik16:188 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy