Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Dworzec Główny13:49
Hucisko13:51
Centrum Hevelianum13:53
Płowce13:55
Focha (n/ż)13:56
Cygańska Góra13:57
Wagnera13:59
Otwarta14:00
Kurpińskiego14:01
Dobrowolskiego14:04
Wileńska14:05
Dobrowolskiego14:06
Piecewska14:07
Warneńska
 
14:09
0 min.
 
Kolumba14:112 min.
 
Brętowo PKM14:123 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:134 min.
 
Potokowa14:156 min.
 
Podkarpacka14:167 min.
 
Niedźwiednik14:178 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy