Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny13:29
Hucisko13:31
Hevelianum13:33
Płowce13:35
Focha (n/ż)13:36
Cygańska Góra13:37
Wagnera13:39
Otwarta13:40
Kurpińskiego13:41
Dobrowolskiego13:43
Wileńska13:44
Dobrowolskiego13:45
Piecewska13:46
Warneńska
 
13:48
0 min.
 
Kolumba13:502 min.
 
Brętowo PKM13:513 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:524 min.
 
Potokowa13:546 min.
 
Podkarpacka13:557 min.
 
Niedźwiednik13:568 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy