Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Wały Piastowskie13:00
Dworzec Główny13:03
Hucisko13:05
Centrum Hevelianum13:07
Płowce13:09
Focha (n/ż)13:10
Cygańska Góra13:11
Wagnera13:13
Otwarta13:14
Kurpińskiego13:15
Dobrowolskiego13:17
Wileńska13:18
Dobrowolskiego13:19
Piecewska13:20
Warneńska
 
13:22
0 min.
 
Kolumba13:242 min.
 
Brętowo PKM13:253 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:264 min.
 
Potokowa13:286 min.
 
Podkarpacka13:297 min.
 
Niedźwiednik13:308 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy