Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Wały Piastowskie08:57
Dworzec Główny08:59
Hucisko09:01
Centrum Hevelianum09:03
Płowce09:05
Focha (n/ż)09:06
Cygańska Góra09:07
Wagnera09:09
Otwarta09:10
Kurpińskiego09:11
Dobrowolskiego09:13
Wileńska09:14
Dobrowolskiego09:15
Piecewska09:16
Warneńska
 
09:18
0 min.
 
Kolumba09:202 min.
 
Brętowo PKM09:213 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:224 min.
 
Potokowa09:246 min.
 
Podkarpacka09:257 min.
 
Niedźwiednik09:268 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy