Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Wały Piastowskie08:17
Dworzec Główny08:19
Hucisko08:21
Centrum Hevelianum08:23
Płowce08:25
Focha (n/ż)08:26
Cygańska Góra08:27
Wagnera08:29
Otwarta08:30
Kurpińskiego08:31
Dobrowolskiego08:33
Wileńska08:34
Dobrowolskiego08:35
Piecewska08:36
Warneńska
 
08:38
0 min.
 
Kolumba08:402 min.
 
Brętowo PKM08:413 min.
 
Ogrodowa (n/ż)08:424 min.
 
Potokowa08:446 min.
 
Podkarpacka08:457 min.
 
Niedźwiednik08:468 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy