Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Wały Piastowskie22:52
Dworzec Główny22:54
Hucisko22:56
Centrum Hevelianum22:58
Płowce22:59
Focha (n/ż)23:00
Cygańska Góra23:01
Wagnera23:03
Otwarta23:04
Kurpińskiego23:05
Dobrowolskiego23:07
Wileńska23:08
Dobrowolskiego23:09
Piecewska23:10
Warneńska
 
23:12
0 min.
 
Kolumba23:131 min.
 
Brętowo PKM23:142 min.
 
Ogrodowa (n/ż)23:153 min.
 
Potokowa23:175 min.
 
Podkarpacka23:186 min.
 
Niedźwiednik23:208 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy