Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wały Piastowskie20:52
Dworzec Główny20:54
Hucisko20:56
Centrum Hevelianum20:58
Płowce20:59
Focha (n/ż)21:00
Cygańska Góra21:01
Wagnera21:03
Otwarta21:04
Kurpińskiego21:05
Dobrowolskiego21:07
Wileńska21:08
Dobrowolskiego21:09
Piecewska21:10
Warneńska
 
21:12
0 min.
 
Kolumba21:131 min.
 
Brętowo PKM21:142 min.
 
Ogrodowa (n/ż)21:153 min.
 
Potokowa21:175 min.
 
Podkarpacka21:186 min.
 
Niedźwiednik21:208 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy