Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Wały Piastowskie17:35
Dworzec Główny17:37
Hucisko17:39
Centrum Hevelianum17:41
Płowce17:43
Focha (n/ż)17:44
Cygańska Góra17:45
Wagnera17:47
Otwarta17:48
Kurpińskiego17:49
Dobrowolskiego17:51
Wileńska17:52
Dobrowolskiego17:53
Piecewska17:54
Warneńska
 
17:56
0 min.
 
Kolumba17:571 min.
 
Brętowo PKM17:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)18:004 min.
 
Potokowa18:026 min.
 
Podkarpacka18:037 min.
 
Niedźwiednik18:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy