Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP15:02
Osowa PKP15:02
Konkordii (n/ż)15:03
Zeusa (n/ż)15:04
Koziorożca15:06
Marsa15:08
Jednorożca15:09
Sopocka15:10
Galaktyczna15:12
Sopocka15:15
Osowa Obwodnica
 
15:18
0 min.
 
Rynarzewo (n/ż)15:224 min.
 
Oliwa ZOO15:268 min.
 
Karwieńska (n/ż)15:2810 min.
 
Cystersów15:2911 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa15:3315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy