Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Bysewo22:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)22:09
Centrostal (n/ż)22:10
Unimor (n/ż)22:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)22:12
Nowatorów22:14
Transportowców22:15
Kartuska (n/ż)22:16
Fabryczna22:17
Inżynierska (n/ż)22:18
Karczemki
 
22:20
0 min.
 
Przytulna22:244 min.
 
Szczęśliwa22:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)22:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)22:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)22:288 min.
 
Źródlana22:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)22:3111 min.
 
Pólnicy22:3212 min.
 
Damroki22:3313 min.
 
Lipowa22:3515 min.
 
Myśliwska22:3616 min.
 
Pagórkowa22:3717 min.
 
Zielony Stok22:3818 min.
 
Emaus22:3919 min.
 
Zakopiańska22:4121 min.
 
Urząd Miejski22:4323 min.
 
Hucisko22:4525 min.
 
Dworzec Główny22:4727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy