Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Bysewo20:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)20:09
Centrostal (n/ż)20:10
Unimor (n/ż)20:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)20:12
Nowatorów20:14
Transportowców20:15
Kartuska (n/ż)20:16
Fabryczna20:17
Inżynierska (n/ż)20:18
Karczemki
 
20:20
0 min.
 
Przytulna20:244 min.
 
Szczęśliwa20:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)20:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)20:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)20:288 min.
 
Źródlana20:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)20:3111 min.
 
Pólnicy20:3212 min.
 
Damroki20:3313 min.
 
Lipowa20:3515 min.
 
Myśliwska20:3616 min.
 
Pagórkowa20:3717 min.
 
Zielony Stok20:3818 min.
 
Emaus20:3919 min.
 
Zakopiańska20:4121 min.
 
Urząd Miejski20:4323 min.
 
Hucisko20:4525 min.
 
Dworzec Główny20:4727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy