Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo19:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)19:39
Centrostal (n/ż)19:40
Unimor (n/ż)19:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)19:42
Nowatorów19:44
Transportowców19:45
Kartuska (n/ż)19:46
Fabryczna19:47
Inżynierska (n/ż)19:48
Karczemki
 
19:50
0 min.
 
Przytulna19:544 min.
 
Szczęśliwa19:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)19:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)19:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)19:588 min.
 
Źródlana20:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)20:0111 min.
 
Pólnicy20:0212 min.
 
Damroki20:0313 min.
 
Lipowa20:0515 min.
 
Myśliwska20:0616 min.
 
Pagórkowa20:0717 min.
 
Zielony Stok20:0818 min.
 
Emaus20:0919 min.
 
Zakopiańska20:1121 min.
 
Urząd Miejski20:1323 min.
 
Hucisko20:1525 min.
 
Dworzec Główny20:1727 min.
 
Wały Piastowskie20:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy