Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo17:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)17:39
Centrostal (n/ż)17:40
Unimor (n/ż)17:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)17:42
Nowatorów17:44
Transportowców17:45
Kartuska (n/ż)17:46
Fabryczna17:47
Inżynierska (n/ż)17:48
Karczemki
 
17:50
0 min.
 
Przytulna17:544 min.
 
Szczęśliwa17:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)17:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)17:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)17:588 min.
 
Źródlana18:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)18:0111 min.
 
Pólnicy18:0212 min.
 
Damroki18:0313 min.
 
Lipowa18:0515 min.
 
Myśliwska18:0616 min.
 
Pagórkowa18:0717 min.
 
Zielony Stok18:0818 min.
 
Emaus18:0919 min.
 
Zakopiańska18:1121 min.
 
Urząd Miejski18:1323 min.
 
Hucisko18:1525 min.
 
Dworzec Główny18:1727 min.
 
Wały Piastowskie18:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy