Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Bysewo15:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)15:39
Centrostal (n/ż)15:40
Unimor (n/ż)15:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)15:42
Nowatorów15:44
Transportowców15:45
Kartuska (n/ż)15:46
Fabryczna15:47
Inżynierska (n/ż)15:48
Karczemki
 
15:50
0 min.
 
Przytulna15:544 min.
 
Szczęśliwa15:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)15:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)15:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)15:588 min.
 
Źródlana16:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)16:0111 min.
 
Pólnicy16:0212 min.
 
Damroki16:0313 min.
 
Lipowa16:0515 min.
 
Myśliwska16:0616 min.
 
Pagórkowa16:0717 min.
 
Zielony Stok16:0818 min.
 
Emaus16:0919 min.
 
Zakopiańska16:1121 min.
 
Urząd Miejski16:1323 min.
 
Hucisko16:1525 min.
 
Dworzec Główny16:1727 min.
 
Wały Piastowskie16:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy