Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Bysewo14:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)14:39
Centrostal (n/ż)14:40
Unimor (n/ż)14:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)14:42
Nowatorów14:44
Transportowców14:45
Kartuska (n/ż)14:46
Fabryczna14:47
Inżynierska (n/ż)14:48
Karczemki
 
14:50
0 min.
 
Przytulna14:544 min.
 
Szczęśliwa14:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)14:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)14:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)14:588 min.
 
Źródlana15:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)15:0111 min.
 
Pólnicy15:0212 min.
 
Damroki15:0313 min.
 
Lipowa15:0515 min.
 
Myśliwska15:0616 min.
 
Pagórkowa15:0717 min.
 
Zielony Stok15:0818 min.
 
Emaus15:0919 min.
 
Zakopiańska15:1121 min.
 
Urząd Miejski15:1323 min.
 
Hucisko15:1525 min.
 
Dworzec Główny15:1727 min.
 
Wały Piastowskie15:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy