Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Bysewo13:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)13:09
Centrostal (n/ż)13:10
Unimor (n/ż)13:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)13:12
Nowatorów13:14
Transportowców13:15
Kartuska (n/ż)13:16
Fabryczna13:17
Inżynierska (n/ż)13:18
Karczemki
 
13:20
0 min.
 
Przytulna13:244 min.
 
Szczęśliwa13:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)13:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)13:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)13:288 min.
 
Źródlana13:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)13:3111 min.
 
Pólnicy13:3212 min.
 
Damroki13:3313 min.
 
Lipowa13:3515 min.
 
Myśliwska13:3616 min.
 
Pagórkowa13:3717 min.
 
Zielony Stok13:3818 min.
 
Emaus13:3919 min.
 
Zakopiańska13:4121 min.
 
Urząd Miejski13:4323 min.
 
Hucisko13:4525 min.
 
Dworzec Główny13:4727 min.
 
Wały Piastowskie13:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy