{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Bysewo11:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)11:09
Centrostal (n/ż)11:10
Unimor (n/ż)11:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)11:12
Nowatorów11:14
Transportowców11:15
Kartuska (n/ż)11:16
Fabryczna11:17
Inżynierska (n/ż)11:18
Karczemki
 
11:20
0 min.
 
Przytulna11:244 min.
 
Szczęśliwa11:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)11:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)11:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)11:288 min.
 
Źródlana11:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)11:3111 min.
 
Pólnicy11:3212 min.
 
Damroki11:3313 min.
 
Lipowa11:3515 min.
 
Myśliwska11:3616 min.
 
Pagórkowa11:3717 min.
 
Zielony Stok11:3818 min.
 
Emaus11:3919 min.
 
Zakopiańska11:4121 min.
 
Urząd Miejski11:4323 min.
 
Hucisko11:4525 min.
 
Dworzec Główny11:4727 min.
 
Wały Piastowskie11:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy