Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo09:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)09:09
Centrostal (n/ż)09:10
Unimor (n/ż)09:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)09:12
Nowatorów09:14
Transportowców09:15
Kartuska (n/ż)09:16
Fabryczna09:17
Inżynierska (n/ż)09:18
Karczemki
 
09:20
0 min.
 
Przytulna09:244 min.
 
Szczęśliwa09:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)09:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)09:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)09:288 min.
 
Źródlana09:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)09:3111 min.
 
Pólnicy09:3212 min.
 
Damroki09:3313 min.
 
Lipowa09:3515 min.
 
Myśliwska09:3616 min.
 
Pagórkowa09:3717 min.
 
Zielony Stok09:3818 min.
 
Emaus09:3919 min.
 
Zakopiańska09:4121 min.
 
Urząd Miejski09:4323 min.
 
Hucisko09:4525 min.
 
Dworzec Główny09:4727 min.
 
Wały Piastowskie09:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy