Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Bysewo07:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)07:39
Centrostal (n/ż)07:40
Unimor (n/ż)07:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)07:42
Nowatorów07:44
Transportowców07:45
Kartuska (n/ż)07:46
Fabryczna07:47
Inżynierska (n/ż)07:48
Karczemki
 
07:50
0 min.
 
Przytulna07:544 min.
 
Szczęśliwa07:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)07:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)07:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)07:588 min.
 
Źródlana08:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)08:0111 min.
 
Pólnicy08:0212 min.
 
Damroki08:0313 min.
 
Lipowa08:0515 min.
 
Myśliwska08:0616 min.
 
Pagórkowa08:0717 min.
 
Zielony Stok08:0818 min.
 
Emaus08:0919 min.
 
Zakopiańska08:1121 min.
 
Urząd Miejski08:1323 min.
 
Hucisko08:1525 min.
 
Dworzec Główny08:1727 min.
 
Wały Piastowskie08:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy