Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Bysewo05:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)05:39
Centrostal (n/ż)05:40
Unimor (n/ż)05:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)05:42
Nowatorów05:44
Transportowców05:45
Kartuska (n/ż)05:46
Fabryczna05:47
Inżynierska (n/ż)05:48
Karczemki
 
05:50
0 min.
 
Przytulna05:544 min.
 
Szczęśliwa05:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)05:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)05:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)05:588 min.
 
Źródlana06:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)06:0111 min.
 
Pólnicy06:0212 min.
 
Damroki06:0313 min.
 
Lipowa06:0515 min.
 
Myśliwska06:0616 min.
 
Pagórkowa06:0717 min.
 
Zielony Stok06:0818 min.
 
Emaus06:0919 min.
 
Zakopiańska06:1121 min.
 
Urząd Miejski06:1323 min.
 
Hucisko06:1525 min.
 
Dworzec Główny06:1727 min.
 
Wały Piastowskie06:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy