Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Bysewo20:16
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)20:17
Centrostal (n/ż)20:18
Unimor (n/ż)20:19
Kokoszki - Poczta (n/ż)20:20
Nowatorów20:22
Transportowców20:23
Kartuska (n/ż)20:24
Fabryczna20:25
Inżynierska (n/ż)20:26
Karczemki
 
20:28
0 min.
 
Przytulna20:324 min.
 
Szczęśliwa20:335 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)20:346 min.
 
Życzliwa (n/ż)20:357 min.
 
Jasień Działki (n/ż)20:368 min.
 
Źródlana20:3810 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)20:3911 min.
 
Pólnicy20:4012 min.
 
Damroki20:4113 min.
 
Lipowa20:4315 min.
 
Myśliwska20:4416 min.
 
Pagórkowa20:4517 min.
 
Zielony Stok20:4618 min.
 
Emaus20:4719 min.
 
Zakopiańska20:4921 min.
 
Urząd Miejski20:5123 min.
 
Hucisko20:5224 min.
 
Dworzec Główny20:5426 min.
 
Wały Piastowskie20:5527 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy