Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Bysewo19:46
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)19:47
Centrostal (n/ż)19:48
Unimor (n/ż)19:49
Kokoszki - Poczta (n/ż)19:50
Nowatorów19:52
Transportowców19:53
Kartuska (n/ż)19:54
Fabryczna19:55
Inżynierska (n/ż)19:56
Karczemki
 
19:58
0 min.
 
Przytulna20:024 min.
 
Szczęśliwa20:035 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)20:046 min.
 
Życzliwa (n/ż)20:057 min.
 
Jasień Działki (n/ż)20:068 min.
 
Źródlana20:0810 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)20:0911 min.
 
Pólnicy20:1012 min.
 
Damroki20:1113 min.
 
Lipowa20:1315 min.
 
Myśliwska20:1416 min.
 
Pagórkowa20:1517 min.
 
Zielony Stok20:1618 min.
 
Emaus20:1719 min.
 
Zakopiańska20:1921 min.
 
Urząd Miejski20:2224 min.
 
Hucisko20:2426 min.
 
Dworzec Główny20:2628 min.
 
Wały Piastowskie20:2729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy