Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Bysewo18:46
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)18:47
Centrostal (n/ż)18:48
Unimor (n/ż)18:49
Kokoszki - Poczta (n/ż)18:50
Nowatorów18:52
Transportowców18:53
Kartuska (n/ż)18:54
Fabryczna18:55
Inżynierska (n/ż)18:56
Karczemki
 
18:58
0 min.
 
Przytulna19:024 min.
 
Szczęśliwa19:035 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)19:046 min.
 
Życzliwa (n/ż)19:057 min.
 
Jasień Działki (n/ż)19:068 min.
 
Źródlana19:0810 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)19:0911 min.
 
Pólnicy19:1012 min.
 
Damroki19:1113 min.
 
Lipowa19:1315 min.
 
Myśliwska19:1416 min.
 
Pagórkowa19:1517 min.
 
Zielony Stok19:1618 min.
 
Emaus19:1719 min.
 
Zakopiańska19:1921 min.
 
Urząd Miejski19:2224 min.
 
Hucisko19:2426 min.
 
Dworzec Główny19:2628 min.
 
Wały Piastowskie19:2729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy