Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Bysewo17:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)17:33
Centrostal (n/ż)17:34
Unimor (n/ż)17:35
Kokoszki - Poczta (n/ż)17:36
Nowatorów17:38
Transportowców17:39
Kartuska (n/ż)17:40
Fabryczna17:41
Inżynierska (n/ż)17:42
Karczemki
 
17:44
0 min.
 
Przytulna17:484 min.
 
Szczęśliwa17:495 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)17:506 min.
 
Życzliwa (n/ż)17:517 min.
 
Jasień Działki (n/ż)17:528 min.
 
Źródlana17:5410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)17:5511 min.
 
Pólnicy17:5612 min.
 
Damroki17:5713 min.
 
Lipowa17:5915 min.
 
Myśliwska18:0016 min.
 
Pagórkowa18:0117 min.
 
Zielony Stok18:0218 min.
 
Emaus18:0319 min.
 
Zakopiańska18:0521 min.
 
Urząd Miejski18:0824 min.
 
Hucisko18:1026 min.
 
Dworzec Główny18:1228 min.
 
Wały Piastowskie18:1329 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy