Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Bysewo16:44
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)16:45
Centrostal (n/ż)16:46
Unimor (n/ż)16:47
Kokoszki - Poczta (n/ż)16:48
Nowatorów16:51
Transportowców16:54
Kartuska (n/ż)16:57
Fabryczna17:01
Inżynierska (n/ż)17:02
Karczemki
 
17:04
0 min.
 
Przytulna17:084 min.
 
Szczęśliwa17:095 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)17:106 min.
 
Życzliwa (n/ż)17:117 min.
 
Jasień Działki (n/ż)17:128 min.
 
Źródlana17:1410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)17:1511 min.
 
Pólnicy17:1612 min.
 
Damroki17:1713 min.
 
Lipowa17:2016 min.
 
Myśliwska17:2117 min.
 
Pagórkowa17:2218 min.
 
Zielony Stok17:2319 min.
 
Emaus17:2521 min.
 
Zakopiańska17:2723 min.
 
Urząd Miejski17:3026 min.
 
Hucisko17:3228 min.
 
Dworzec Główny17:3430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy