Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Bysewo15:01
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)15:02
Centrostal (n/ż)15:03
Unimor (n/ż)15:04
Kokoszki - Poczta (n/ż)15:05
Nowatorów15:08
Transportowców15:11
Kartuska (n/ż)15:14
Fabryczna15:18
Inżynierska (n/ż)15:19
Karczemki
 
15:21
0 min.
 
Przytulna15:254 min.
 
Szczęśliwa15:265 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)15:276 min.
 
Życzliwa (n/ż)15:287 min.
 
Jasień Działki (n/ż)15:298 min.
 
Źródlana15:3110 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)15:3211 min.
 
Pólnicy15:3312 min.
 
Damroki15:3413 min.
 
Lipowa15:3716 min.
 
Myśliwska15:3817 min.
 
Pagórkowa15:3918 min.
 
Zielony Stok15:4019 min.
 
Emaus15:4221 min.
 
Zakopiańska15:4423 min.
 
Urząd Miejski15:4726 min.
 
Hucisko15:4928 min.
 
Dworzec Główny15:5130 min.
 
Wały Piastowskie15:5231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy