Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Bysewo13:42
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)13:43
Centrostal (n/ż)13:44
Unimor (n/ż)13:45
Kokoszki - Poczta (n/ż)13:46
Nowatorów13:48
Transportowców13:49
Kartuska (n/ż)13:50
Fabryczna13:51
Inżynierska (n/ż)13:52
Karczemki
 
13:54
0 min.
 
Przytulna13:584 min.
 
Szczęśliwa13:595 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)14:006 min.
 
Życzliwa (n/ż)14:017 min.
 
Jasień Działki (n/ż)14:028 min.
 
Źródlana14:0410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)14:0511 min.
 
Pólnicy14:0612 min.
 
Damroki14:0713 min.
 
Lipowa14:1016 min.
 
Myśliwska14:1117 min.
 
Pagórkowa14:1218 min.
 
Zielony Stok14:1319 min.
 
Emaus14:1521 min.
 
Zakopiańska14:1723 min.
 
Urząd Miejski14:2026 min.
 
Hucisko14:2228 min.
 
Dworzec Główny14:2430 min.
 
Wały Piastowskie14:2531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy