Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Bysewo13:12
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)13:13
Centrostal (n/ż)13:14
Unimor (n/ż)13:15
Kokoszki - Poczta (n/ż)13:16
Nowatorów13:18
Transportowców13:19
Kartuska (n/ż)13:20
Fabryczna13:21
Inżynierska (n/ż)13:22
Karczemki
 
13:24
0 min.
 
Przytulna13:284 min.
 
Szczęśliwa13:295 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)13:306 min.
 
Życzliwa (n/ż)13:317 min.
 
Jasień Działki (n/ż)13:328 min.
 
Źródlana13:3410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)13:3511 min.
 
Pólnicy13:3612 min.
 
Damroki13:3713 min.
 
Lipowa13:3915 min.
 
Myśliwska13:4016 min.
 
Pagórkowa13:4117 min.
 
Zielony Stok13:4218 min.
 
Emaus13:4319 min.
 
Zakopiańska13:4521 min.
 
Urząd Miejski13:4925 min.
 
Hucisko13:5127 min.
 
Dworzec Główny13:5329 min.
 
Wały Piastowskie13:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy