Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Bysewo10:42
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)10:43
Centrostal (n/ż)10:44
Unimor (n/ż)10:45
Kokoszki - Poczta (n/ż)10:46
Nowatorów10:48
Transportowców10:49
Kartuska (n/ż)10:50
Fabryczna10:51
Inżynierska (n/ż)10:52
Karczemki
 
10:54
0 min.
 
Przytulna10:584 min.
 
Szczęśliwa10:595 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)11:006 min.
 
Życzliwa (n/ż)11:017 min.
 
Jasień Działki (n/ż)11:028 min.
 
Źródlana11:0410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)11:0511 min.
 
Pólnicy11:0612 min.
 
Damroki11:0713 min.
 
Lipowa11:0915 min.
 
Myśliwska11:1016 min.
 
Pagórkowa11:1117 min.
 
Zielony Stok11:1218 min.
 
Emaus11:1319 min.
 
Zakopiańska11:1521 min.
 
Urząd Miejski11:1925 min.
 
Hucisko11:2127 min.
 
Dworzec Główny11:2329 min.
 
Wały Piastowskie11:2430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy