Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo10:12
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)10:13
Centrostal (n/ż)10:14
Unimor (n/ż)10:15
Kokoszki - Poczta (n/ż)10:16
Nowatorów10:18
Transportowców10:19
Kartuska (n/ż)10:20
Fabryczna10:21
Inżynierska (n/ż)10:22
Karczemki
 
10:24
0 min.
 
Przytulna10:284 min.
 
Szczęśliwa10:295 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)10:306 min.
 
Życzliwa (n/ż)10:317 min.
 
Jasień Działki (n/ż)10:328 min.
 
Źródlana10:3410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)10:3511 min.
 
Pólnicy10:3612 min.
 
Damroki10:3713 min.
 
Lipowa10:3915 min.
 
Myśliwska10:4016 min.
 
Pagórkowa10:4117 min.
 
Zielony Stok10:4218 min.
 
Emaus10:4319 min.
 
Zakopiańska10:4521 min.
 
Urząd Miejski10:4925 min.
 
Hucisko10:5127 min.
 
Dworzec Główny10:5329 min.
 
Wały Piastowskie10:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy