Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Bysewo07:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)07:38
Centrostal (n/ż)07:39
Unimor (n/ż)07:40
Kokoszki - Poczta (n/ż)07:41
Nowatorów07:43
Transportowców07:44
Kartuska (n/ż)07:47
Fabryczna07:48
Inżynierska (n/ż)07:49
Karczemki
 
07:51
0 min.
 
Przytulna07:554 min.
 
Szczęśliwa07:565 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)07:576 min.
 
Życzliwa (n/ż)07:587 min.
 
Jasień Działki (n/ż)07:598 min.
 
Źródlana08:0110 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)08:0211 min.
 
Pólnicy08:0312 min.
 
Damroki08:0413 min.
 
Lipowa08:1221 min.
 
Myśliwska08:1423 min.
 
Pagórkowa08:1625 min.
 
Zielony Stok08:1827 min.
 
Emaus08:2029 min.
 
Zakopiańska08:2231 min.
 
Urząd Miejski08:2736 min.
 
Hucisko08:2938 min.
 
Dworzec Główny08:3140 min.
 
Wały Piastowskie08:3241 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy