Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP09:16
Jaśkowa Dolina09:19
Sobótki09:20
Na Wzgórzu09:21
Falista (n/ż)09:22
Strzelnica (n/ż)09:23
Dobrowolskiego09:25
Piecewska
 
09:26
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:271 min.
 
Piekarnicza09:282 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:293 min.
 
Emaus09:304 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:337 min.
 
Wilanowska09:359 min.
 
Przemyska09:3610 min.
 
Płocka09:3711 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3913 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)09:4115 min.
 
Platynowa09:4317 min.
 
Krzemowa09:4418 min.
 
Uranowa09:4519 min.
 
Orunia Górna09:4620 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy