Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP06:54
Jaśkowa Dolina06:57
Sobótki06:58
Na Wzgórzu06:59
Falista (n/ż)07:00
Strzelnica (n/ż)07:01
Dobrowolskiego07:03
Piecewska
 
07:04
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)07:051 min.
 
Piekarnicza07:062 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:073 min.
 
Emaus07:084 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:117 min.
 
Wilanowska07:139 min.
 
Przemyska07:1410 min.
 
Płocka07:1511 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1713 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)07:1915 min.
 
Platynowa07:2117 min.
 
Krzemowa07:2218 min.
 
Uranowa07:2319 min.
 
Orunia Górna07:2420 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy