Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP05:19
Jaśkowa Dolina05:22
Sobótki05:23
Na Wzgórzu05:24
Falista (n/ż)05:25
Strzelnica (n/ż)05:26
Dobrowolskiego05:28
Piecewska
 
05:29
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)05:301 min.
 
Piekarnicza05:312 min.
 
Nowolipie (n/ż)05:323 min.
 
Emaus05:334 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:356 min.
 
Wilanowska05:378 min.
 
Przemyska05:389 min.
 
Płocka05:3910 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4112 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)05:4213 min.
 
Platynowa05:4314 min.
 
Krzemowa05:4415 min.
 
Uranowa05:4516 min.
 
Orunia Górna05:4617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy